مجموعه پارچه آدرین شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

پارچه ترگال و مشخصات آنچرا پارچه ترگال مناسب لباس مدارسی است؟از کجا پارچه ترگال مدارسی خوب بخرم؟قیمت پارچه ترگال فرم مدارس در بازارعمده فروشی پارچه مدارسی در نمایندگی آنلاین
قیمت پارچه ترگال فرم مدارس

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس به صورت عمده بیشتر است یا به صورت خرد و جزئی؟ آیا می دانید چگونه می توان برای خرید عمده پارچه ترگال مدارس اقدام کرد به گونه ای که هزینه و زمان زیادی مصرف نشود؟ در رابطه با پارچه ترگال چه اطلاعاتی داشته و آیا می دانید مشخصات این پارچه که سبب تمایزش نسبت به دیگر پارچه ها و منسوجات شده چیست؟ تنها با مطالعه ادامه این متن، پاسخ سوالات مطرح شده را خواهید یافت.
پارچه ها از روی ویژگی ها و مشخصات متفاوتی که دارند دسته بندی می شوند. مثلاً:
• نوع بافت پارچه
• الیاف مصرفی در تولید پارچه
• طرح پارچه
• موارد مصرف پارچه و مواردی از این قبیل.

اگر بخواهیم تمام پارچه های موجود در بازار را معرفی کرده تا از تنوع بالای آن ها پی ببرید، بایستی ساعت های بسیاری را اختصاص داده تا شما را با پارچه های موجود در بازار و ویژگی های آن ها آشنا کنیم. به خاطر همین، در هر بخش به معرفی اجمالی پارچه خاصی اکتفا کرده و تمام و کمال در خصوص مشخصات آن اطلاعاتی در اختیارتان قرار می دهیم.
پارچه ای که در این بخش موضوع بحث می باشد، پارچه ترگال است که اغلب با آن آشنایی دارید. به هر روی، در بخش های بعدی کامل تر راجع به این نوع پارچه پرفروش در بازار صحبت خواهیم کرد.

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس

پارچه ترگال و مشخصات آن

پارچه ترگال، پارچه ای است تهیه شده از الیاف ویسکوز و فلامنت که دارای بافت تخت می باشد. این پارچه بر اساس نوع بافتی که دارد به دو دسته تقسیم بندی می شود:
• پارچه ترگال ساده
• پارچه ترگال کجراه

هر یک را به صورت زیر معرفی کرده ایم:
پارچه ترگال ساده، پارچه ای است که بافت آن کاملاً منظم می باشد. همچنین الیافی از جنس پلی استر، ویسکوز و فلامنت در تار و پود آن استفاده شده است. به عبارت دیگر، پلی استر و ویسکوز در تار پارچه و فلامنت در پود آن مورد استفاده قرار گرفته است.
پارچه ترگال کجراه که نوع دیگر پارچه ترگال می باشد، بافتی اریب مانند داشته اما مانند نوع ساده، الیاف آن را الیاف پلی استر، ویسکوز و فلامنت تشکیل داده است. البته توجه داشته باشید که از روی تراکم بافت هم می توان کجراه را از ساده تشخیص داد. زیرا تراکم بافت کجراه بیشتر از نوع ساده می باشد.
نوع دیگری هم از پارچه ترگال گاهاً در بازار موجود است که به آن پارچه ترگال کجراه فلامنتی می گویند. این پارچه ترگال مناسب کسانی است که دنبال پارچه ترگال ارزان قیمتی هستند. در الیاف این پارچه، کمتر از الیاف طبیعی استفاده شده و اغلب الیاف به کار رفته مصنوعی و غیر طبیعی هستند. همانطور که از نام این پارچه مشخص است، الیاف فلامنت در آن به نسبت بیشتر می باشد.
حال که انواع پارچه ترگال را شناختید و از تعریف آن در بازار فروش مطلع گردیدید، وقت آن رسیده که مشخصاتش را بدانید:

 1. از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است.
 2. به سختی چروک می شود یا اصلاً نمی شود.
 3. از ثبات رنگ بالایی برخوردار است.
 4. تراکم به نسبت مناسبی دارد.
 5. در برابر سایش و کشش بسیار مقاوم است.
 6. ارزان بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه می باشد.
 7. تحت تاثیر مواد شیمیایی قرار نمی گیرد و … .

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس

چرا پارچه ترگال مناسب لباس مدارسی است؟

پارچه های ترگال هر یک موارد مصرف متفاوتی دارند که در زیر، به موارد مصرف هر کدام مختصراً اشاره می کنیم:

دوخت و دوز لباس های بیمارستانی: این پارچه که مصرف زیادی در زمینه تولید پوشاک بیمارستانی دارد، گاهاً در بازار فروش از آن به عنوان پارچه بیمارستانی هم یاد می شود. این پارچه ها به خاطر مقاومت بالایی که در برابر مواد شیمیای و شوینده داشته و شستشوی آن ها راحت انجام می شود، در دوخت و دوز پوشاک بخش های زیر مورد استفاده قرار می گیرند:
• لباس پرستار
• کارشناس آزمایشگاه
• لباس بیمار
• لباس خدمه
• روتختی و ملحفه
• پرده و … .

تهیه پوشاک صنعتی: همانطور که بارها گفته شده، این پارچه از مقاومت بالایی در برابر خیلی چیز ها برخوردار است. لباس کار و لباس هایی که پرسنل در کارخانه های صنعتی به تن می کنند، باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد و عامل آلوده کننده به راحتی از روی آن پاک شود. پس، پارچه ترگال می تواند در دوخت انواع لباس کار صنعتی جزو بهترین گزینه ها باشد.

دوخت پوشاک فرم مدارس و ادارات: دانش آموزان و کارمندان، ساعات زیادی از روز را باید فرم به تن داشته باشند. پس پارچه این فرم باید به گونه ای انتخاب شود که از استحکام بالایی برخوردار بوده و هم سریع چروک نشود. تبادل دما هم از دیگر قابلیت هایی است که پارچه فرم مدارس و ادارات بایستی دارا باشد تا فرد با پوشیدن آن در فصول مختلف احساس راحتی کند.

در کل، ویژگی های پوشش مدارس عبارت است از:
• مقاوم بودن در برابر سایش
• آسان بودن شستشوی آن
• ثبات رنگ
• راحت و سبک بودن
• چروک نشد و … که همه این ویژگی ها در پارچه ترگال ساده و کجراه نهفته است.

تنها چیزی که دانستنش بد نیست، آن است که پارچه ترگال ساده بهترین گزینه برای دوخت و دوز پوشش مدارس می باشد. زیرا از تراکم کمتری نسبت به کجراه برخوردار است.

در مواردی که افراد نیاز به پوشش امن تری داشته و شغل پرخطری دارند، بهتر است از پارچه ترگال کجراه استفاده کنند. مانند پرسنل کارخانه های صنعتی و یا پرسنل بیمارستان.

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس

از کجا پارچه ترگال مدارسی خوب بخرم؟

این سوال ممکن است ذهن هر خریداری را درگیر به خود کند. اگر خریدار پارچه ترگال مدارسی هستید، باید اول مشخص کنید که قصد خرید عمده دارید یا جزئی.
اصولاً شرکت های تولیدی پوشاک که با مدارس مختلف جهت تامین پوشاک فصل مدارس قرارداد می بندند، عمده پارچه ترگال مدارسی را خریدار هستند.
خریداران عمده به چند شیوه قادر به خرید پارچه ترگال مدارسی خوب خواهند بود:
عمده فروشان: در سطح کشور و در شهر های مختلف، بی شک بیش از یک عمده فروش پارچه وجود دارد. عمده فروشان پارچه تنها تامین کننده نیاز کسانی هستند که قصد خرید عمده پارچه به صورت طاقه ای، عدلی و … دارند. این عمده فروشان با تولید کنندگان مختلفی همکاری کرده و محصولات تولیدی نساجی های گوناگون در آن ها قابل خریداری است.
درب کارخانه: اگر در شهر محل زندگی خریداران کارخانه های نساجی پارچه ترگال وجود داشته باشد، آسان ترین راه این است که خرید را از درب کارخانه انجام دهند. زیرا با خرید از درب کارخانه، واسطه های پارچه فروش را کنار زده و خریدار موفق خواهد شد با نازلترین قیمت، به انواع پارچه ترگال در طرح ها و رنگ های مختلف دست پیدا کند. قیمت پارچه ترگال مدارسی درب کارخانه، کاملاً از قیمت پارچه خرده فروشی در بازار کمتر می باشد. برخی از برترین کارخانه های تولید کننده پارچه ترگال در سطح کشور عبارتند از:
• نیک بافت
• زرین پود
• فدک
• البرز
• آیدین بافت
• بروجرد
• تک و … .
سایت های فروشنده: کارخانه های تولیدی و یا واسطه های فروش، به منظور تامین نیاز مشتریان عمده در کمترین زمان و همچنین بالا بردن سطح فروش سالانه خود، فعالیت شان را در بازار مجازی هم آغاز نموده اند. سایت های فروشنده مزیت و برتری هایی نسبت به خرید فروش حضوری پارچه ترگال دارند که عبارت است از:

 1. کاهش هزینه های خریدار
 2. صرفه جویی در زمان مصرفی خریدار
 3. فراهم کردن امکان خرید آسان و بدون دردسر
 4. فراهم کردن امکان خرید در هر ساعاتی از شبانه روز و غیره.

به خاطر همین ویژگی ها و مزیت سایت های فروشنده در فضای مجازی است که این روز ها اغلب خریداران شیوه غیر حضوری را انتخاب می کنند. از طریق سایت های عرضه کننده، قیمت پارچه ترگال فرم مدارس به صورت عمده و جزئی در قالب لیست، در اختیار خریدار قرار می گیرد.

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس در بازار

پارچه های ترگال فرم مدارس در بازار، از قیمت های گوناگونی برخوردار هستند. این قیمت های گوناگون نشان دهنده سطح کیفیت این پارچه ها می باشد و به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین و مرغوب ترین پارچه ترگال را تهیه فرمایید.
• در مراکز فروش عمده
• در کارخانه تولیدی
• در فروشگاه های مجازی زیر نظر تولید کننده

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس به مراتب کمتر از فروشگاه های واسطه و … می باشد.
در کل، عوامل بسیاری را می توان نام برد که تاثیرشان بر قیمت پارچه ترگال غیر قابل انکار می باشد و به برخی از آن ها در زیر اشاره شده است:

 1. هزینه های تولید: کارخانه های تولید کننده پارچه ترگال، هزینه تولید دارند. این هزینه ها ممکن است در طول سال با نوسان قیمت محصولات مختلف در بازار تغییر کند. با بالا رفتن قیمت ها، هزینه های تولید افزایش پیدا کرده و در نتیجه این میزان از افزایش تاثیر مستقیمی بر قیمت تمام شده پارچه خواهد گذاشت.
 2. قیمت مواد اولیه: مواد اولیه مصرفی در کارخانه های تولید پارچه، بعضاً تولید داخل بوده و برخی محصول وارداتی از کشور های خارجی. اگر تولید داخل باشد که نوسان بازار بر روی قیمت آن تاثیر خواهد داشت و اگر وارداتی باشد که تحریم ها، تعرفه های واردات و … تاثیر چشم گیری بر آن می گذارد. پس تاثیر بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت مواد اولیه، بر بالا رفتن و پایین آمدن قیمت تمام شده پارچه غیر قابل انکار است.
 3. عرضه و تقاضا در بازار: از آنجایی که پارچه های عرضه شده به بازار، بخشی برای تامین نیاز مشتریان داخلی در نظر گرفته شده و قسمتی از آن هم به کشور های خریدار صادر می گردد، می توان گفت که عرضه و تقاضا در بازار بر قیمت تاثیرگذار خواهد بود. البته که بخشی از نیاز بازار با نمونه پارچه های وارداتی پاسخ داده می شود که تغییر قیمت آن ها، نوسان قیمت پارچه ترگال تولیدی داخلی را به همراه خواهد داشت.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت پارچه ترگال در بازار زیاد است که ما به بیان و بررسی همین چند مورد بسنده کرده ایم. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص، با مشاورین فروش کارخانه های تولیدی در ارتباط باشید.

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس

عمده فروشی پارچه مدارسی در نمایندگی آنلاین

پارچه مدارسی در نمایندگی های آنلاین هم خرید و فروش می شود. هم به صورت جزئی و برای مصارف کوچک و هم به صورت عمده برای پاسخ به نیاز کارخانه و کارگاه های تولید پوشاک.
اما ممکن است افراد آنطور که باید و شاید، خرید فروش اینترنتی پارچه را نپذیرفته باشند. در حالیکه در کشور های بزرگ و پیشرفته، دیگر خرید و فروش حضوری محصولات و کالا های مختلف در حال منسوخ شدن است و روش های خری حضوری جای خود را به روش های غیر حضوری داده اند. چون:
• هزینه ای که صرف این روش از خرید می شود بسیار کمتر از هزینه خرید فروش حضوری محصول است.
• زمانی که صرف خرید حضوری می شود به نسبت کمتر از زمان مصرفی برای خرید از فروشگاه های حضوری می باشد.
• دردسر خرید حضوری بسیار بیشتر از خرید اینترنتی است و می توان خرید اینترنتی را شیوه خرید بدون دردسر و نگرانی معرفی کرد.
البته به شرط اینکه سایت و فروشگاه معتبری برای خرید انتخاب شود. متاسفانه در بازار فروش مجازی ایران، تعداد سایت های تقلبی و کلاهبردار کم نیست. افراد باید با توجه به پیشینه عملکرد سایت، کامنت و نظر خریداران قبلی، میزان رضایت مشتریان، توجه به علامت های مخصوص مورد تایید کشور و …، بتوانند سایت درست و معتبری را برای خرید پارچه ترگال مدارسی انتخاب کنند.

لازم به ذکر است که از جهت فعالیت، سایت های فروشنده به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

 1. سایت هایی که فروش آنلاین داشته و برای پرداخت، خریدار را به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل می کنند.
 2. سایت هایی که تنها به درج آگهی و خبر فروش مشغول بوده و برای برقراری ارتباط با آن ها باید تماس تلفنی برقرار نمود.

شما تا به حال از کدامیک از انواع سایت های فروشنده همکاری کرده و چگونه تجربه ای داشته اید؟
سایت ایرانی پارچه این امکان را برای تمامی خریداران انواع پارچه به خصوص بهترین و باکیفیت ترین پارچه های مدارسی فراهم کرده تا با کاهش هزینه های رفت و آمدی، خریدی آسان و مقرون به صرفه داشته باشند.

پس فرصت را غنیمت شمرده و همین حالا در کمترین زمان ممکن، سفارش خرید عمده پارچه ترگال مدارسی را به قیمت دست اول کارخانه ثبت نمایید و از خرید خود رضایت کافی را داشته باشید.

افروز رستگاران

من در حوزه پارچه مشغول به کار هستم

مجموعه پارچه آدرین شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید