مجموعه پارچه آدرین شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه عرضه تترون بیمارستانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تترونتترون بیمارستانیفروشگاه عرضه تترون بیمارستانی
فروشگاه عرضه تترون

فروشگاه عرضه تترون بیمارستانی  یکی از بهترین مراکز عرضه ی انواع پارچه ی تترون در ایران می باشد. ما به شما بهترین ها را عرضه می نماییم.

فروشگاه عرضه تترون

تترون

پارچه ی تترون یکی از پارچه های چر مصرف در ایران می باشد. که از آن برای ذوخت لباس ،مقنعه ،ملحفه و…استفاده  می کند. این پارچه دارای الیاف طبیعی پلی استر ویسکوز می باشد.که از لطافت و کیفیت و دوام بالایی برخوردار است.این پارچه انواع مختلفی دارد که نام برخی از ان ها را ذکر می نماییم.

  • تترون پیراهنی
  • تترون بیمارستانی
  • تترون چهار خانه ای
  • تترون ساده
  • تترون گلدار
  • تترون مقنعه ای
  • تترون ملحفه ای
  • و…

همانطور که مشاهده می نمایید تترون در همه جا استفاده می شود.

تترون بیمارستانی

برای ذوخت انواع لباس هیا بیمارستانی می توان از پارچه ی تترون استفاده کرد. این پارچه دارای کیفیت و لطافت بالایی بوده و از همه چی مهم تر با روش های خاصی رنگرزی می شود که در برابر شست وشو های مداوم  رنگ آن ها دیر  خراب می شود.تترون ها قیمت مناسبی دارند که می تواند یکی از دلایل محبوبیت ان ها باشد.

فروشگاه عرضه تترون بیمارستانی

ما در این فروشگاه انواع تترون را با قیمت بسیار مناسب به صورت عمده و خرده عرضه می نماییم. این پارچه در عرض های ۹۰،۸۰،۱۵۰  و ۲ و ۳ متر تولید می گردد. که هر کدام برای مصارف خاصی می باشند. رنگبندی پارچه تترون بسیار متنوع می باشد و در حدود ۱۵۰ رنگ متفاوت را دارا می باشد.

فروشگاه عرضه تترون

در سایت ما محصولات متفاوت و با کیفیت وجود دارد و انواع فعالیت های در عرصه یپارچه های صنعتی انجام می شود می توانید جهت نمایش اطلاعات مربوط به هر کدام بر روی نام ان ها کلیک نمایید. ما برای بالا بردن سطح اطلاعات شما ویژگی های هر کدام را به طور صحیح بیان کرده ایم.

افروز رستگاران

من در حوزه پارچه مشغول به کار هستم

مجموعه پارچه آدرین شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید