مجموعه پارچه آدرین شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع پارچه تترون با کیفیت به کشور های همسایه

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات پارچه تترون بیمارستانی مرغوب به کشور عراقکارخانه تولید انواع پارچه تترون گلدارتوزیع و فروش پارچه تترون درجه یک در تهرانخرید پارچه تترون سفید رنگ مرغوب از بازار اصفهانتولید بهترین پارچه تترون طرحدار

تترون پارچه ایست که با الیاف پلی استر ویسکوز در گرماژهای مختلف بافته می شود. گرماژ این پارچه معمولا بین وزن های ۱۵۰ تا ۱۹۰ متغیر است. عرض این جنس پارچه برای ارائه در بازار، معمولا ۹۰، ۱۵۰و ۱۸۰ سانتیمتر است. البته در برخی موارد و باتوجه به کاربرد آن، در عرض های ۲ متر و ۳ متر نیز تولید می شود. مصرف این پارچه به گونه ایست که در طول سال، بازار گرمی دارد. انواع پارچه تترون ایرانی درجه یک، علاوه بر مصرف داخل، به کشورهای همسایه نیز صادر می شود. صادرات انواع پارچه تترون در صنعت نساجی کشورمان، یکی از سودآورترین تجارت ها به حساب می آید.

صادرات انواع پارچه تترون با کیفیت به کشور های همسایه

صادرات پارچه تترون بیمارستانی مرغوب به کشور عراق

صادرات پارچه تترون بیمارستانی مرغوب به کشور عراقیکی از نشانه های پیشرفت و شکوفایی هر کشوری، صادرات انواع محصولات به سایر کشورها می باشد. با توجه به کیفیت و مرغوبیت پارچه های ایرانی، این محصول همیشه مورد توجه کشورهای همسایه بوده است. 

کشور عراق یکی از پر مصرف ترین کشورها، در زمینه نساجی می باشد و بیشتر پارچه مورد نیاز خود را از ایران تامین می کند. این کشور در پی گسترش روابط تجاری خود با ایران، انواع پارچه ملحفه ای، مانتویی، پیراهنی و تترون بیمارستانی را، از کشور ما تهیه می کند. 

صادرات کنندگان این نوع پارچه به کشور عراق، توانسته اند بازار قدرتمندی را در این کشور به دست بگیرند. صادرات پارچه تترون رنگی با درجه کیفی عالی به کشورهای همسایه، سبب ارزآوری به کشور می شود و ارزآوری نیز به دنبال خود، رشد و پیشرفت نیز به ارمغان می آورد.

کارخانه تولید انواع پارچه تترون گلدار

کارخانه تولید انواع پارچه تترون گلدارپارچه تترون از لحاظ طرح و مدل به چند دسته تقشیم می شود که به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

  • پارچه تترون گلدار
  • پارچه تترون راه راه
  • پارچه تترون شطرنجی
  • پارچه تترون ساده

از پارچه تترون گلدار، بیشتر برای تولید لباس های بیمارستانی کودکان و ملحفه های بیمارستانی، سرویس های آشپزخانه، رختخواب و کالاهای خواب استفاده می شود. ازینرو جزء پرمصرف ترین طرح ها، در میان انواع دیگر می باشد.

کارخانه های تولیدی پارچه های تترون، این محصول را در متنوع ترین طرح ها و رنگبندی های زیبا، باکیفیت عالی و قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می دهند.

توزیع و فروش پارچه تترون درجه یک در تهران

توزیع و فروش پارچه تترون درجه یک در تهراندر هنگام خرید پارچه تترون این سوال برای ما مطرح می شود که نمونه ای که خریداری کردیم دارای مرغوبیت می باشد یا خیر؟ پارچه تترون درجه یک و باکیفیت دارای مشخصاتی است که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • وزن سبک
  • خنکی
  • عدم ایجاد حساسیت
  • لطافت و نرمی
  • عرض دقیق پارچه
  • ثبات رنگ 

توزیع و فروش این نوع پارچه با مرغوبیت و ویژگی هایی که ذکر کردیم، به صورت جزئی و عمده، در بازار پارچه فروش های تهران و دیگر مراکز فروش این شهر، انجام می پذیرد. 

خرید پارچه تترون سفید رنگ مرغوب از بازار اصفهان

خرید پارچه تترون سفید رنگ مرغوب از بازار اصفهانبازار اصفهان، یکی از مراکز توزیع و فروش پارچه تترون بیمارستانی در رنگ های گوناگون می باشد. پارچه تترون صورتی، شیری، سفید و آبی از جمله پارچه های تولیدی برای بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشند. 

استفاده ازین نوع پارچه به خصوص در رنگ سفید، بیشترین کاربرد را در بیمارستان ها دارد و نکته مهمی که در این زمینه در اولویت قرار دارد، کیفیت بالای آن می باشد. تترون بیمارستانی به این دلیل که باید مرتبا شسته و ضدعفونی شود، باید مرغوب بوده و بافت آن از هم گسسته نشود.

برای اینکه بتوانید خرید مطمئنی داشته باشید، بهتر است این محصول را از بازار اصفهان که در این زمینه دارای شهرت و اعتبار است، تهیه کنید.

تولید بهترین پارچه تترون طرحدار

تولید بهترین پارچه تترون طرحداراز پارچه تترون طرحدار بیشتر در زمینه کالاهای خواب و سرویس های آشپزخانه استفاده می شود. برای خرید بهترین پارچه تترون، باید آن را از تولیدی ها و کارخانجات نساجی مطرح در این حوزه تهیه کنید.

این کارخانه ها، انواع نمونه های این محصول را از طریق سایت های فروش، نمایندگی ها و عمده فروشی های پارچه، با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت، در اختیار خریداران خود قرار می دهند. آنان برای کاهش قیمت و هزینه، فروش بی واسطه و مستقیم را، در دستور کار خود قرار داده اند.

برای دوخت پارچه تترون به شکیل ترین نحو و ظرافت بالا، باید نوع مرغوب آن را تهیه کنید تا برش های آن یکدست و دارای عرض یکسانی باشند.

افروز رستگاران

من در حوزه پارچه مشغول به کار هستم

مجموعه پارچه آدرین شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید