مجموعه پارچه آدرین شما را به خرید بهترین محصولات پارچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بازارپارچه ترگال

آنچه در این مقاله می خوانید...

 انواع پارچه ترگالخصوصیات پارچه ترگال
بازارپارچه ترگال

بازار پارچه ترگال امروزه بسیار داغ است چون از این پارچه استفاده های زیادی می شود واغلب ارگان های آموزشی و درمانی و سازمانی برای دوخت یونیفرم این نوع پارچه را به دلیل با دوام بودن و تنوع زیاد درطرح و رنگ سفارش میدهند.

بازارپارچه ترگال

 انواع پارچه ترگال

  • ترگال ساده: دارای بافتی ساده و مربعی جهت استفاده برای لباس فرم مدارس،محلفه،لباس بیمارستان
  • ترگال کجراه: دارای بافتی کجراه با تراکم ۲۸۰ تا۲۹۰ گرم ضخیمتر و زیر دست قوی تر است چهت استفاده برای لباس کار،شلوار کردی، آموزش خیاطی

شاید برای شما  تفاوت این دونوع پارچه سوال باشد، پارچه ترگل ساده وکجراه از نظر ظاهری تفاوت چشمگیری ندارند و لی از نظر وزن متفاوتند که وزن آنها مربوط به بافت پارچه میباشد حدودا بین ۴۰تا۵۰ گرم اختلاف بین آنها وجود دارد.

 

خصوصیات پارچه ترگال

  1. ثبات در رنگ: هنگام شستشوی زیاد پارچه رنگ خود را از دست نمیدهد به همین دلیل ب طور مداوم میتوان از این پارچه استفاده کرد.
  2. تل نشدن: در مدت زمان طولانی استفاده از پارچه اصلا چروک یا گوله نمیشود
  3. ثبات سایشی: استقامت بالا در برابر کشش وسایش برای کارهای پرتحرک بخصوص برای بچه ها
  4. استقامت بالا: مقاومت در برابر پرتوناشی از چوشکاری و غیره
  5. تراکم مناسب:دارای تنوع در تراکم پارچه برای سلیقه های متفاوت
  6. تنوع رنگ: رنگ روشن این پارچه از رنگ سیر آن ارزانتر است

امروزه که حمایت از کالای ایرانی رو به افزایش است سایت ایرانی پارچه همانطور که از نامش پیداست با پرسنلی فعال و دلسوز آماده خدمت رسانی در زمینه بازار پارچه ترگال میباشد و کار رابرای تولیدی ها و تک فروشی ها راحت کرده و به صورت غیر حضوری با تماس با مشاوران متخصص میتوانند از نوع پارچه و رنگ وجنس آن آگاهی پیدا کرده و متناسب با استفاده خود باکیفیت ترین جنس را سفارش داده و با کمترین قیمت و حداقل زمان به دست آنها می رسد و دیگر مجبور نخواهند بود با وجود هزینه سرسام آور حمل و نقل خود به محل تولید بروند و محل کار خود را اها کنند.

Call Now Buttonتماس بگیرید